Choď na obsah Choď na menu
 


*REGISTRÁCIA*

Ak ste sa rozhodli vstúpiť do našich radov,najprv si prečítajte,čo všetko musíte dodržiavať:

 

Pravidlá pre všetkých:

1.Pravidelná účasť.Keď už ste sa registrovali,mali by ste túto stránku navštevovať aspoň tak raz týždenne.Myslite na to,že nikto vás nenúti prihlásiť sa u nás,a preto,ak sa rozhodnete pridať sa k nám,buďte aktívny.Nemusíte u nás oznamovať svoju neprítomnosť,ak však budete mimo viac ako mesiac,dočasne vás zmažem zo zápisnice :)

2.Nadávky.Na našej škole skutočne sú povolené,ale len tie ľahšie nadávky "do vetra" .Ak použijete hrubú nadávku na reálnu postavu (ak nadávate rpg osobe,nieje to problém,ale aj to s mierou) všetky vaše rpg príspevky sú okamžite zmazané (postava nie,ale budete si musieť všetky priateľstvá budovať nanovo)

3.AKTUALIZOVANÉ-po dlhšom premýšlaní som sa rozhodla,prečo nie?Ak si chcete zaregistrovať viac postáv,nech sa páči,upozornite však prosím na to v registrácii.Takisto by ste sa mali vyhnúť hraniu rpg "samy so sebou"

4.Ak budete hrať pod menom inej osoby,máte zablokovaný prístup na stránku.I.P. adresy pravidelne kontrolujem,preto vás prosím,ak ste tu zaregistrovaný reálne napr. brat a sestra (využívate ten istý PC) nahláste mi to,nech nemáme z toho guláš

 

 

Pravidlá pre profesorov/kvalifikovaných

1.Ste povinný vytvoriť si pracovné miesto.To znamená,že ak chcete bar,vytvorte si ho,ak chcete byť minister mágie,ministerstvo musíte vytvoriť(ak už je ministerstvo vytvorené a chcete tam pracovať,je logické,že nebudete vytvárať druhé)Výnimkou sú pracovné miesta ako kuchár,barman u sivej mláky,tam nemusíte nič vytvárať,ak chcete byť profesor,nemusíte vytvárať učebne.U nás je vytvorená návštevná kniha.do ktorej pridávate dve látkyza jeden školský rok. (tie látky platia napr. pre prvákov na všetky školské roky,nemusíte ich stále meniť.)Nezadávate však domáce úlohy k daným látkam,len na konci tretieho ročníka si každý osobitne urobí v chate malý kvíz zo všetkých 6 učív.Takže zhrniem to,ako profesor musíte napísať 6 látok-do každej učebne dve (môžu ale nemusia byť vo forme rpg) a zostaviť jeden záverečný test,ktorý sa bude písať v chate

2.Mali by ste vždy prísť na schôdzu do zasadacej miestnosti.Je to chat a bude sa tam rokovať o dôležitých veciach,takže nieje to povinné,ale mali by ste tam byť.

3.Kontrola rpg.Viem,že to znie čudne,ale ak sa stanete dospelou rpg postavou,musíte kontrolovať rpg druhých(aj kvalifikovaný medzi sebou)Nieste však oprávnený komandovať,ale slušne vysvetliť,čo dotyčný urobil zle.

 

Pravidlá pre študentov:

1.Vybrať si 3 predmety.Môžu byť ľubovoľné,ale musíte na ne chodiť.Sú to len 3 predmety,ale môžete chodiť aj na viac (max. 5) Naša škola má 3 ročníky (3 mesiace)číže po 3 mesiacoch sa z vás stáva kvalifikovaný!

2.Vaša postava by sa mala správať ako maloletá.Ak máte 15,nemôžte poznať kúzla hodné dospelého.

3.Ak chcete byť študent,vek už máte v podstate určený (15 rokov)Každý mesiac sa postavám prirátavajú roky,čiže školu skončíte v 18-rokoch.Avšak,po ukončení školy sa vek pridáva tak,ako v reálnom svete.

STRUČNE O ŽIVOTE NA BEAUXBATONS-SCHOOL

 

-na našej škole sa čaruje bez prútikov

 

-v rpg príspevkoch používajte namiesto slov -ľudia,človek- slová bytosť a stvorenia.Na našej škole sa vyskytuje mnoho rás,nielen ľudia.Čiže nepoužívame vety typu ulica bola plná ľudí :)

-ak si vyberiete rasu ako upír a podobne,vedzte,že sa vaša postava musí kŕmiť.Upír nemusí zabíjať,niektoré bytosti možno sú ochotné podeliť sa o krv.A čo sa týka vlkolakov,pohryznúť-nainfikovať druhú rpg postavu je možné len so súhlasom daného rpg hráča (vopred sa dohodnite v chate alebo tak)

-nachádzate sa v areáli magickej školy,preto nepoznáme veci normálnych smrteľníkov (autá,jachty,televízory,mobily...) všetko nahrádza mágia a kúzla.Dámy sa pohybujú elegantne,muži sú džentlmeni.Tak vyzerá život na Beauxbatonse

 

 

CHCEM BYŤ ŠTUDENT

CHCEM BYŤ KVALIFIKOVANÝ